Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...
Sosyal Medya Hizmetleri, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanlığı
Anasayfa > Kategoriler >

SOSYAL MEDYA

sosyal medya hizmetleriSosyal medya hizmetleri konusunda Türkiye'de lider olan firmamız, ürünlerinizi, kampanyalarınızı ya da markanızı 1.500.000 aktif ve gerçek Türk Twitter kullanıcısına duyuruyor. Bu kullanıcıların içinde siyasetçiler, bakanlar, sanatçılar, oyuncular vb. önemli ve tanınan isimler bulunmaktadır.

Sosyal medya danışmanlığı konusunda, profesyonelliğimizi sizler ile paylaşıyoruz. Türkiye'nin en başarılı sosyal medya uzmanı kadrosunu bünyesinde bulunduran Mandalina Tasarım, sosyal medya hizmetlerini sadece Twitter için vermektedir. Günümüzde sosyal medya'da en büyük etkileşim ve geri dönüşüm Twitter'da olduğu için, çalışmalarımız sadece bu sosyal paylaşım sitesi üzerindedir. Facebook'un yapmış olduğu son güncelleme ile, facebook sayfalarındaki üye sayılarının fazlalığı, reklam konusunda etkisiz hale getirilmiştir. Bu güncelleme ile, artık sayfalarda yapılan paylaşımlar, kullanıcıların ana sayfasında görülmemektedir. Bu da reklamın etkisini minimal seviyeye indirmiştir.

Mandalina Tasarım'ın Twitter hizmetleri bu kadarla sınırlı kalmıyor.

Yakında bu sayfadan diğer sosyal medya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz.

Sosyal Medya Hizmetleri, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanı, Sosyal Medya Danışmanlığı