Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...
Logo, Logo Tasarım, Ucuz Logo Tasarımı, Grafik Tasarım
Anasayfa > Kategoriler >

LOGO TASARIM

    Mandalina Tasarım ekibi olarak hem yaratıcılığa hem de sıradışılığa önem vermekteyiz. Logo tasarım ekibimiz farklı etnik kültür yapısından oluşmuş olup, sürekli kendilerini geliştiren bir çizgide tasarımlar hazırlamaktadır. Her proje için üç logo tasarımcı ortak çalışmaktadır. Ekibimiz, müşterilerimize firmanın kurumsal kimliğini ve felsefesini en iyi şekilde yansıtan logo tasarımlar sunmayı kendilerine görev edinmiştir. Bütçenize göre seçim yapabileceğiniz 3 adet, logo tasarım paketimiz bulunmaktadır. Logo tasarımlarımızı sizin içinize sinen bir çalışma elde edene kadar çalışıyoruz. Sizin isteklerinize göre düzenlemelerimizi yapıyoruz. Logo tasarımı konusunda, Mandalina Tasarım 'ı diğerlerinden farklı tutan en önemli özellikte budur.

    

LOGO TASARIM Modelleri

Logo Tasarım - 1. Paket
Logo Tasarım - 1. Paket

    Logo tasarımı konusunda müşterilerimiz ile gerekli bilgi alışverişini yaptıktan sonra, 1 adet örnek logo çalışması yapılır, beğenilen logo üzerinde son düzeltmeler yapılır ve logo müşterimize teslim edilir. Logolar iki farklı formatta gönderilir. Bunun nedeni matbaa baskıları ve web ortamındaki çözünürlük farkıdır. Mandalina tasarım bu iki seçeneği göz önünde bulundurarak, en kaliteli sonuçları elde edeceğiniz şekilde size logoyu teslim eder. Logo çalışmanız; Matbaa baskıları için: PSD ve TİF formatında, Web ortamı için: GIF ve JPG formatında, teslim edilecektir.

99 TL Logo Tasarım - 1. Paket
Logo Tasarım - 4. Paket (Kurumsal Logo Tasarımı)
Logo Tasarım - 4. Paket (Kurumsal Logo Tasarımı)

    Logo tasarımı konusunda müşterilerimiz ile gerekli bilgi alışverişini yaptıktan sonra, 5-10 adet arası örnek logo çalışması yapılır. Beğenilen logo üzerinde müşterinin istediği TÜM düzeltmeler yapılır ve logo müşterimize teslim edilir. Logolar iki farklı formatta gönderilir. Bunun nedeni matbaa baskıları ve web ortamındaki çözünürlük farkıdır. Mandalina tasarım bu iki seçeneği göz önünde bulundurarak, en kaliteli sonuçları elde edeceğiniz şekilde size logoyu teslim eder. Logo çalışmanız; Matbaa baskıları için: PSD ve TİF formatında, Web ortamı için: GIF ve JPG formatında, teslim edilecektir.


399 TL Logo Tasarım - 4. Paket (Kurumsal Logo Tasarımı)
Logo Tasarım - 2. Paket
Logo Tasarım - 2. Paket

    Logo tasarımı konusunda müşterilerimiz ile gerekli bilgi alışverişini yaptıktan sonra, 3 adet örnek logo çalışması yapılır, beğenilen logo üzerinde son düzeltmeler yapılır ve logo müşterimize teslim edilir. Logolar iki farklı formatta gönderilir. Bunun nedeni matbaa baskıları ve web ortamındaki çözünürlük farkıdır. Mandalina tasarım bu iki seçeneği göz önünde bulundurarak, en kaliteli sonuçları elde edeceğiniz şekilde size logoyu teslim eder. Logo çalışmanız; Matbaa baskıları için: PSD ve TİF formatında, Web ortamı için: GIF ve JPG formatında, teslim edilecektir.

179 TL Logo Tasarım - 2. Paket
Logo Tasarım - 3. Paket
Logo Tasarım - 3. Paket

    Logo tasarımı konusunda müşterilerimiz ile gerekli bilgi alışverişini yaptıktan sonra, 5 adet örnek logo çalışması yapılır, beğenilen logo üzerinde son düzeltmeler yapılır ve logo müşterimize teslim edilir. Logolar iki farklı formatta gönderilir. Bunun nedeni matbaa baskıları ve web ortamındaki çözünürlük farkıdır. Mandalina tasarım bu iki seçeneği göz önünde bulundurarak, en kaliteli sonuçları elde edeceğiniz şekilde size logoyu teslim eder. Logo çalışmanız; Matbaa baskıları için: PSD ve TİF formatında, Web ortamı için: GIF ve JPG formatında, teslim edilecektir.


249 TL Logo Tasarım - 3. Paket

Logo Tasarım

   Mandalina Tasarım olarak, sizlere Logo konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz.
Sizde firmanıza dikkat çekici, kaliteli logo yaptırmak isterseniz bizimle irtibbata geçin.

   Bildiğiniz üzere bir müşterinin, firmanızla ilgili ilk göreceği görsel her zaman Logo olur. Şirketinize geldiyse, tabeladan logonuzu görür. İnternet sitenize giriş yapıldığında, ilk dikkat çeken görsel her zaman Logo 'dur. Veya bir kartvizit yaptırdığınızda yine ön planda olan materyal Logo 'dur. Bu yüzden firmalar için Logo'nun büyük bir önemi vardır. 

   Firmaların, müşterilerdeki ilk izlenimi için önemli olan logo, sade ve kaliteli bir tasarıma sahip olmalıdır ki, hem göz yormasın, hem müşteriye güven versin. 

   Biz Mandalina Tasarım olarak, tüm bu tecrübelerimizi birleştirdik ve müşterilerimize kaliteli Logo Tasarımı sunmak için biraraya geldik. Logo Tasarımı 'nda sadeliği ve kaliteyi göz önünde bulundurmak, ekibimizin en önemli ilkesidir. Logo Tasarımı yapmak için anlaştığımız kişi veya kurumlara, logoyu beğendirene kadar elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. Ve içinize sinen logo tasarımı 'nı bulduktan sonra işi size teslim ediyoruz.