Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...
Google Adwords Reklamı, İnternet Reklamcılığı
Anasayfa > Kategoriler >

GOOGLE ADWORDS

  Google Adwords Reklam seçenekleri ile firmanızın veya ürün tanıtımları yaptığınız internet sitenizin reklamını Google arama motorunda yayınlamak istemez misiniz? Kim istemez ki diye sormak daha doğru olacaktır. Herkesin bildiği üzere, Google dünyada en çok kullanılan arama motorudur. İnternet kullanıcıları, hemen hemen bir çok konuda araştırmalarını Google arama motoru üzerinden yapmaktadır. 

İstediğiniz kelimede rakiplerinizden daha çok dikkat çekmek isteyenler için, bu Google Adwords ile mümkün. Bilindiği üzere Google arama motorunda, arama yapılan bir kelimede %90 olarak ilk sayfadaki siteler, hatta ilk 4'te bulunan siteler ziyaret edilir. İnternet reklamcılığı 'nın en önemli adımı olan Google Adwords reklamları , markanız ya da ürünlerinizin tanıtımı için büyük önem taşımaktadır.

Mandalina Tasarım, diğer tasarım hizmetlerinde olduğu gibi Google Adwords Reklamı 'nda da, size kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir. Günde milyonlarca insanın arama yaptığı, Google arama motorunda, sizde firmanızı veya ürünlerinizi çok uygun fiyatlarla dünyaya duyurabilirsiniz. Milyonlarca insana ulaşabilmenin ve tanıtım yapmanın en hesaplı yolu, unutmayın ki internet reklamcılığı 'dır.

Google Adwords ile istediğiniz ülkelere ve istediğiniz şehirlere reklam yayınlama seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra reklamlarınızın yayınlanmasını istediğiniz saat aralıklarını da belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca günlük google reklam bütçesi belirleyebilirsiniz. Tıklamalar sonucunda, günlük belirlediğiniz reklam bütçesi dolduğunda, reklamınız otomatik olarak durdurulur. Bir sonraki gün reklamlarınız yine gösterilmeye başlar. Bu uygun fiyatlardan faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Tek yapmanız gereken Mandalina Tasarım yetkilileri ile irtibata geçmek.