Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...

Mandalina Web Tasarım & Grafik Tasarım Ekibimiz

Anasayfa > Kategoriler > Ekibimiz

Temmuz Karikutal - Kurucu

Web Tasarım Temmuz Karikutal 1986 yılında Aydın'da doğdu. 2000 yılında gittiği İsviçre'de hobi olarak gördüğü oyunculuğu bir adım ilerletebilmek adına özel oyunculuk eğitimi aldı. Switzerland Bex Theatre'da 6 ay süren oyunculuk eğitiminden sonra Türkiye'ye döndü. Çeşitli reklam filmleri ve televizyon dizilerinde rol aldı. Son olarak 4 sezon FOX TV'de devam eden, Arka Sıradakiler dizisinde Yadigar karakterini oynamıştır. Aynı zamanda ablası Canda Karikutal ile kurmuş olduğu Mandalina Casting ve Mandalina Tasarım adlı firmalarını kurmuştur.

Ali G. - Web Yazılım / Web Programlama

Web Tasarım Ali Profesyonel olarak web yazılımı geliştirmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Mandalina Tasarım'ın diğer şirketi olan, Mandalina Casting'in tüm web tasarımını ve yazılımını yapmıştır. Son 1 yıldır Mandalina Tasarım bünyesinde web tasarım ve yazılımı konusunda çalışmaktadır. Mandalina Tasarım'ın internet sitesinin tüm işlemleride kendisine aittir. PHP, MySQL, Javascript, AJAX, Perl, Fortran, ActionScript 2.0 - 3.0, CSS, C, C++ programlama dillerini bilmektedir. Kullanabildiği programlar ise, Adobe serisinden Photoshop, Flash, Dreamweaver, Illustrator, Fireworks'dür. Bunlara ek olarakta After Effects ve 3ds Max deneyimi vardır.

Hasan R. - Web Yazılım / Web Programlama

Web Tasarım Hasan Orta okul ve Lise yılları boyunca hobi olarak bilgisayar ile ilgilendi. 2005 yılında Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojiler ve Programlama Bölümünü kazandı. Kariyerine programlama üzerine başlamak istedi, ancak kendine asıl çekici gelen işin, web tasarım ve web yazılım olduğunu fark etti. Üniversite yıllarında Delphi ve PHP programlama dilleri üzerine çalıştı. Ayrıca Adobe Photoshop, Dreamweaver, Flash, Ajax, Mysql gibi web tasarım ve programlama programları ile ilgilendi. Okul hayatının uzaması ile kendini web dünyasının içine attı. 2007 yılından itibaren kendi çabalarıyla kazandığı bu mesleği 2009 yılından beri profesyonel olarak sürdürmektedir.

Yusuf A. - WordPress / Web Yazılım

Web Tasarım Yusuf Bilgisayara olan merakını küçük yaşta keşfetmiştir. Henüz orta okuldayken blog siteleri açmış, günümüzde ise profesyonel olarak web tasarımı ve yazılımı yapmaktadır. Ayrıca kurumsal kimlik çalışmaları da yapmaktadır. PHP, ASP, MySQL, CSS, AJAX programlama dillerini kullanmaktadır. Kullanabildiği programlar ise; Adope Photoshop, Adobe Fireworks, Adobe Dreamweaver ve Notepad++'dir.