Web Tasarım yaptırmak isteyen kobilere, hazır kurumsal site konusunda inanılmaz fırsatlar... 249 TL 'den başlayan web tasarım fiyatlarımızı, ekibimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz...
Afiş, Afiş Tasarımı, Ucuz Afiş, Film Afişi, Afiş Tasarım
Anasayfa > Kategoriler >

AFİŞ TASARIMI

   Afiş tasarımı konusunda, 2 adet grafik ödülüne layık görülen Mandalina Tasarım, şimdi müşterilerine bu kaliteli tasarım hizmetlerini sunmak için yola çıktı. Profesyonel grafikerlerden oluşan kadromuz ile, sinema filmleri için afiş tasarım ve baskısı yapılır. Organizasyonlara, festivallere ve firma tanıtımlarınız için 50x70cm ebatlarında afiş tasarımını ve baskısını Mandalina Tasarım güvencesiyle yaptırabilirsiniz.

   Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ekibimiz ile görüşerek, afiş tasarımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Detayları ekibimize ilettikten kısa bir süre sonra fiyat bilgileriyle size geri dönüş yapılacaktır... Uygun fiyata, profesyonel afiş tasarımı için, mutlaka bizden fiyat alınız.

Afiş tasarımı ile ilgili fiyat almak için ekibimizle görüşünüz. (TEL: 0212 873 5 777 - MSN: info@mandalinatasarim.com)
İstendiği taktirde afiş tasarımı dışında, baskısını da yapmaktayız. Afiş baskı fiyatlarımız şu şekildedir;

35x50 ebatlarında - 500 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı  : 250 TL
35x50 ebatlarında - 1000 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı : 400 TL
35x50 ebatlarında - 2000 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı : 600 TL

50x70 ebatlarında - 500 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı  : 400 TL
50x70 ebatlarında - 1000 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı : 650 TL
50x70 ebatlarında - 2000 adet - 90 gr. 1.hamur kağıt - Tek yönlü Afiş Baskısı : 1.000 TL

Afiş Tasarımı

Mandalina Tasarım bünyesinde bulunan profesyonel grafikerler eşliğinde afiş tasarımı yapılmaktadır. Sinema filmi afişi, dizi afişi, organizasyon afişi, konser afişi, ürün tanıtım afişi gibi afiş tasarım hizmetleri verilmektedir.

Diğer hizmetlerimizdeki gibi afiş tasarımı konusunda da en uygun fiyatları Mandalina Tasarım 'da bulacağınızdan eminiz. Bilindiği gibi afiş, bir proje, ürün veya organizasyonu tanıtan en sağlıklı hizmettir. Afiş tasarımı izleyiciye ne kadar sıcak gelirse, o kadar çok müşteri çekersiniz. Örnek verecek olursak, bir sinema filminin izleyicide bırakacağı ilk izlenim, filmin afişidir. Afiş ne kadar sade, hoş ve vurucu bir tasarıma sahipse, izleyiciyi o kadar kendine çeker. Sırf afiş sayesinde izleyici kazanan çok film vardır. Sinema salonlarına gidip, afişi dikkatimizi çeken birçok film olmuştur. Sırf afiş tasarımı sayesinde o filmi merak etmişizdir.

Bu yüzden afiş tasarım konusunda tercih kesinlikle doğru olmalıdır. Afiş tasarımı 'nız için yaptığınız doğru seçim, işinize yansıyacaktır. Ve kısa sürede karşılığını alacaksınızdır. Afiş tasarımı ile ilgili fiyat almak ve fikirlerinizi paylaşmak için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

MSN ve EMAIL: info@mandalinatasarim.com